Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sursa neintreruptibila UPS APC BX950U-GR Back-UPS BX line-interactive / aprox.sinusoida 950VA / 480W
- Număr anunț
- DA21090439
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 410 RON
- Valoare atribuită
- 410 RON
- Data publicării
- 29.08.2018 10:08
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 10:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
410 RON
din 410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro