Ofertă acceptată Cumpărare directă

CALCULATOR I5 CU MONITOR SI KIT TASTATURA

Număr anunț
DA20894616
Autoritate contractantă
COMUNA ZADARENI (CUI 16343200)
Furnizor / câștigător
DATASPOT COMPUTERS S.R.L. (CUI RO24628046)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.084,03 RON
Valoare atribuită
2.084,03 RON
Data publicării
24.07.2018 08:26
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.084,03 RON

din 2.084,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.