Ofertă refuzată
Cumpărare directă
KIT TASTATURA+MOUSE MICROSOFT DESKTOP, WIRELESS, 850
- Număr anunț
- DA20894025
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC FINANTE LOCALE PLOIESTI (CUI 13662794)
- Furnizor / câștigător
- PARTENER IMPEX SRL (CUI RO3212652)
- Cod CPV
- 30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.090 RON
- Valoare finală
- 1.090 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 16:16
- Data finalizării
- 25.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.