Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tensiometru mecanic RIESTER precisa® N cu stetoscop

Număr anunț
DA20901780
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Alesd (CUI 4348890)
Furnizor / câștigător
SORIMED & DENTAL SRL (CUI RO29444257)
Cod CPV
33123100-9 · Tensiometru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
560 RON
Valoare atribuită
560 RON
Data publicării
24.07.2018 14:46
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 21:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

560 RON

din 560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.