Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de erbicidare (inlaturare totala a buruienilor cu Roundup ) si stropire contra capuselor

Număr anunț
DA21046728
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BAICOI (CUI 2845265)
Furnizor / câștigător
FOCASTAR SERVICE SRL (CUI 35395183)
Cod CPV
77312100-1 · Servicii de erbicidare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.150 RON
Valoare finală
3.150 RON
Data publicării
22.08.2018 09:36
Data finalizării
30.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.