Ofertă acceptată Cumpărare directă

Benzina

Număr anunț
DA21100924
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Olt (CUI 24531441)
Furnizor / câștigător
DOLGAS SRL (CUI RO17202926)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
567,60 RON
Valoare atribuită
567,60 RON
Data publicării
30.08.2018 11:19
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

567,60 RON

din 567,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.