Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NVR Dahua 32 camere IP, suporta camere de max 12MP model NVR5432-4KS2Camera IP de exterior mini bull
- Număr anunț
- DA21100538
- Autoritate contractantă
- COMUNA JILAVA (CUI 4420791)
- Furnizor / câștigător
- SMART GENERATION VIDEO RO SRL (CUI RO31390884)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.218,40 RON
- Valoare atribuită
- 10.218,40 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 10:58
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.08.2018 11:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.218,40 RON
din 10.218,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro