Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Teste psihologice
- Număr anunț
- DA20816768
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI RO26486690)
- Cod CPV
- 33156000-8 · Material de testare psihologica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.069,18 RON
- Valoare finală
- 22.069,18 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 08:30
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.