Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servetele de masa

Număr anunț
DA21098844
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr.13 (CUI 29871150)
Furnizor / câștigător
COSBIA IMPEX SRL (CUI RO7355744)
Cod CPV
39513200-3 · Servetele de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105,60 RON
Valoare atribuită
105,60 RON
Data publicării
30.08.2018 09:34
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105,60 RON

din 105,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.