Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de pavare si asfaltare trotuare in Cicir – Mandruloc (partea stanga)
- Număr anunț
- DA21096787
- Autoritate contractantă
- Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO-RUT SRL (CUI RO13700561)
- Cod CPV
- 45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 334.946,22 RON
- Valoare atribuită
- 334.946,22 RON
- Data publicării
- 29.08.2018 15:51
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.08.2018 10:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
334.946,22 RON
din 334.946,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro