Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD 6TB 3.5 inch

Număr anunț
DA20907040
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE ROMANESCU (CUI 17105818)
Furnizor / câștigător
GIA SISTEM SRL (CUI RO15122391)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
907,56 RON
Valoare atribuită
907,56 RON
Data publicării
25.07.2018 11:44
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

907,56 RON

din 907,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.