Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU MONITOR SVGA 15T-15T, 10M;CARTUS TONER CANON C-EXV33;HDD 1TB 2.5'' USB 3.0 ADATA EXT

Număr anunț
DA20903652
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.5 BRASOV (CUI 29341073)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI RO11395593)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
493,84 RON
Valoare atribuită
493,84 RON
Data publicării
25.07.2018 08:22
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

493,84 RON

din 493,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.