Ofertă acceptată Cumpărare directă

Centrală termică pe lemne inclusiv instalațiile aferente, formația Putna - Vidra, S.G.A. Vrancea

Număr anunț
DA21100666
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
Furnizor / câștigător
PLUSSERVICE SRL (CUI RO15818661)
Cod CPV
45331100-7 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.600 RON
Valoare atribuită
16.600 RON
Data publicării
30.08.2018 11:05
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 16:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.600 RON

din 16.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.