Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telecomanda inteligenta Broadlink RM Mini 3, Wi-Fi, 4G pentru aer conditionat, televizor, sistem au
- Număr anunț
- DA20898472
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32351300-1 · Accesorii de echipamente audio (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107,65 RON
- Valoare atribuită
- 107,65 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 11:56
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
107,65 RON
din 107,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro