Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de preparare a hranei si alte servicii specifice de bucatar

Număr anunț
DA20897428
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Aiud (CUI 4331066)
Furnizor / câștigător
Alba Victoria (CUI 27258207)
Cod CPV
55321000-6 · Servicii de preparare a mancarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.264 RON
Valoare atribuită
6.264 RON
Data publicării
24.07.2018 11:06
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.264 RON

din 6.264 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.