Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de verificare tehnică de calitate a documentatiilor

Număr anunț
DA20886049
Autoritate contractantă
JUDEȚUL SUCEAVA (CUI 4244512)
Furnizor / câștigător
PAO INTERNATIONAL GROUP SRL (CUI 37362956)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare finală
3.000 RON
Data publicării
23.07.2018 09:08
Data finalizării
25.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.