Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SSD 120GB Dell 400-AFMX SATA Boot MLC 6Gpbs 2.5in Hot-plug Drive,3.5in HYB CARR, 13G
- Număr anunț
- DA20906145
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
- Furnizor / câștigător
- AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI RO17042388)
- Cod CPV
- 30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.016 RON
- Valoare atribuită
- 1.016 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 10:57
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 12:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.016 RON
din 1.016 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro