Ofertă acceptată Cumpărare directă

UV-VIS Standard 6: holmium oxide

Număr anunț
DA21097231
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Textile si Pielarie Bucuresti (CUI RO9311329)
Furnizor / câștigător
REDOX RESEARCH & ANALYTIC SRL (CUI RO24754397)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
832,32 RON
Valoare atribuită
832,32 RON
Data publicării
29.08.2018 17:08
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 17:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

832,32 RON

din 832,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.