Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 67,2% sub estimat
reactiv
- Număr anunț
- DA20899195
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Baraolt (CUI 4404320)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.006 RON
- Valoare atribuită
- 330 RON 67,2% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2018 12:35
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
330 RON
din 1.006 RON estimat
67,2%
Adjudecat la 32,8% din estimat · economie 676 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.