Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 42,7% sub estimat

REACTIVI LABORATOR

Număr anunț
DA20898002
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI RO16775941)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.995 RON
Valoare atribuită
2.290,88 RON 42,7% sub estimat
Data publicării
24.07.2018 11:34
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.290,88 RON

din 3.995 RON estimat 42,7%

Adjudecat la 57,3% din estimat · economie 1.704,12 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.