Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Filtru HEPA working filter si expulsion filter
- Număr anunț
- DA21096752
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANU (CUI 4203709)
- Furnizor / câștigător
- MULTILAB (CUI RO15537534)
- Cod CPV
- 42913500-4 · Filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.663,31 RON
- Valoare atribuită
- 3.663,31 RON
- Data publicării
- 29.08.2018 15:48
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.08.2018 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.663,31 RON
din 3.663,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro