Ofertă acceptată Cumpărare directă

birou tip catedra in cadrul POCU74/6/18/107115

Număr anunț
DA21099617
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Dragotesti (CUI 15123982)
Furnizor / câștigător
ELYAS & NIKOL PARTENER SRL (CUI 19049773)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
832 RON
Valoare atribuită
832 RON
Data publicării
30.08.2018 10:15
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

832 RON

din 832 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.