Ofertă acceptată Cumpărare directă

stalpi de semnalizare a statiilor de autobuz

Număr anunț
DA20892159
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Furnizor / câștigător
AGRESIV MEDIA SRL (CUI RO15963009)
Cod CPV
34928440-4 · Stalpi de semnalizare a statiilor de autobuz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.991,76 RON
Valoare atribuită
58.991,76 RON
Data publicării
23.07.2018 14:20
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.991,76 RON

din 58.991,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.