Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat aer conditionat WHIRLPOOL 12000 BTU inverter

Număr anunț
DA21096703
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE BRAILA (CUI RO6088916)
Furnizor / câștigător
AER CLIMA SRL (CUI RO21608117)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.900 RON
Valoare atribuită
1.900 RON
Data publicării
29.08.2018 15:43
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900 RON

din 1.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.