Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport mop

Număr anunț
DA21096602
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic ,,Gelu Voevod'' Gilau (CUI 17996614)
Furnizor / câștigător
DAVICOM SRL (CUI RO17720855)
Cod CPV
39831300-9 · Produse de curatat pentru podele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240 RON
Valoare atribuită
240 RON
Data publicării
29.08.2018 15:35
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

240 RON

din 240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.