Ofertă acceptată Cumpărare directă

20 PANOURI EXPOZITIONALE - EXPOZITIE PERMANENTA PIATA DE PESTE NAVODARI

Număr anunț
DA20896095
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
YOUART VISION SRL (CUI 26130616)
Cod CPV
35261100-2 · Panouri de informare cu mesaje variabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.400 RON
Valoare atribuită
24.400 RON
Data publicării
24.07.2018 10:01
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.400 RON

din 24.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.