Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de supraveghere cu 8 camere 2MP cu sunet ,SERVICII MENTENANTA SISTEM SUPRAVEGHERE ,CAMERA EXT

Număr anunț
DA20895308
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ION CREANGA TULCEA (CUI 4508525)
Furnizor / câștigător
ALLTELCOM SRL (CUI RO15931783)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.794,12 RON
Valoare atribuită
7.794,12 RON
Data publicării
24.07.2018 09:20
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.794,12 RON

din 7.794,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.