Ofertă acceptată Cumpărare directă

LOC DE JOACA

Număr anunț
DA20904549
Autoritate contractantă
COMUNA PISCU VECHI (CONSILIUL LOCAL PISCU VECHI) (CUI 5002088)
Furnizor / câștigător
IANIS ANA BĂDOI SRL (CUI 36222776)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
25.07.2018 09:25
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.