Ofertă acceptată Cumpărare directă

Varfuri pt pipete Biohit 1-200ul 960buc/pac

Număr anunț
DA20900187
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TIMIS (CUI 4250824)
Furnizor / câștigător
LITTLEPHARM SRL (CUI RO10110809)
Cod CPV
38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.060 RON
Valoare atribuită
1.060 RON
Data publicării
24.07.2018 13:24
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.060 RON

din 1.060 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.