Ofertă acceptată Cumpărare directă

VIDEOPROIECTOR OPTOMA EH461

Număr anunț
DA20895539
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI RO12007070)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.199 RON
Valoare atribuită
4.199 RON
Data publicării
24.07.2018 09:33
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.199 RON

din 4.199 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.