Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitiie 4 aparate aer conditionat ISU Crisana

Număr anunț
DA20908507
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
COOL CLIMA SYSTEM SRL (CUI RO24370086)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.701 RON
Valoare atribuită
9.701 RON
Data publicării
25.07.2018 13:01
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.701 RON

din 9.701 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.