Număr anunț
DA20895865
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TG.LAPUS (CUI 28985432)
Furnizor / câștigător
Consum coop Tg.Lapus Magazin Ionut (CUI RO2219750)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
671,01 RON
Valoare atribuită
671,01 RON
Data publicării
24.07.2018 09:51
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

671,01 RON

din 671,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.