Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mat.const

Număr anunț
DA21097812
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FULOP ARON FELICENI (CUI 13378912)
Furnizor / câștigător
VARALB SRL (CUI RO5023781)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
653,29 RON
Valoare atribuită
653,29 RON
Data publicării
30.08.2018 08:29
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

653,29 RON

din 653,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.