Ofertă refuzată Cumpărare directă

Storcator de fructe si legume Tefal ZN355C3E, 300 W, Recipient pulpa 0.7 l, 2 Viteze, Tub de aliment

Număr anunț
DA20703331
Autoritate contractantă
Asociatia Clubul Sportiv Concordia Chiajna (CUI RO18282850)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39711210-4 · Roboti de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,22 RON
Valoare finală
151,22 RON
Data publicării
25.06.2018 17:04
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 20:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.