Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta in managementul investitiei pentru Baza sportiva Racari
- Număr anunț
- DA20418246
- Autoritate contractantă
- ORASUL RACARI (CUI 4816185)
- Furnizor / câștigător
- DESIGN STUDIO SRL (CUI 19219614)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 92.000 RON
- Valoare finală
- 92.000 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 20:44
- Termen limită
- 28.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 12:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.