Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rulmenti 4164241636

Număr anunț
DA21100877
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
REPARATII INDUSTRIALE GENERALE SRL (CUI RO19139248)
Cod CPV
44442000-0 · Rulmenti cu role (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
282,40 RON
Valoare atribuită
282,40 RON
Data publicării
30.08.2018 11:17
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

282,40 RON

din 282,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.