Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE BIROTICA/PAPETARIE

Număr anunț
DA21100499
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN MURES (CUI 4322548)
Furnizor / câștigător
COROTRON SERVICE S.R.L. (CUI RO6668891)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.550,90 RON
Valoare atribuită
2.550,90 RON
Data publicării
30.08.2018 10:57
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.550,90 RON

din 2.550,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.