Ofertă acceptată Cumpărare directă

Usa acces

Număr anunț
DA21098873
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CIOCARLIA (CUI 29185462)
Furnizor / câștigător
INFINITY PLAST TERM SRL (CUI 36745813)
Cod CPV
45421130-4 · Instalare de usi si ferestre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700 RON
Valoare atribuită
1.700 RON
Data publicării
30.08.2018 09:36
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.700 RON

din 1.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.