Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MOTOUNEALTA TS 420+REZERVOR APA

Număr anunț
DA20903556
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DEJ (CUI 4349179)
Furnizor / câștigător
NICOLE TIM SRL (CUI 24584179)
Cod CPV
42900000-5 · Diverse utilaje de uz general si special (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.569,75 RON
Valoare atribuită
3.569,75 RON
Data publicării
25.07.2018 08:12
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.569,75 RON

din 3.569,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.