Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE LACTATE

Număr anunț
DA20901165
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
Furnizor / câștigător
COVER PROD COM S.R.L. (CUI RO11562497)
Cod CPV
15542000-9 · Branza proaspata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
713,95 RON
Valoare atribuită
713,95 RON
Data publicării
24.07.2018 14:14
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

713,95 RON

din 713,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.