Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale antiincendiu
- Număr anunț
- DA21099245
- Autoritate contractantă
- Orasul Curtici (CUI 3519402)
- Furnizor / câștigător
- SALVATOR-F SRL (CUI RO7043904)
- Cod CPV
- 44482000-2 · Dispozitive de protectie impotriva incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.710 RON
- Valoare atribuită
- 8.710 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 09:57
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.08.2018 12:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.710 RON
din 8.710 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro