Ofertă acceptată Cumpărare directă

SILICON SANITAR,VOPSEA EMAIL METAL,TRAFALET VOPSEA LAVABIL,PENSULA,GALEATA MORTAR,GALEATA CU STORCAT

Număr anunț
DA20892856
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
OBIECTE SANITARE SRL (CUI RO12259956)
Cod CPV
44800000-8 · Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279,82 RON
Valoare atribuită
279,82 RON
Data publicării
23.07.2018 14:54
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

279,82 RON

din 279,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.