Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii fatada si acoperis intrare profesori scoala

Număr anunț
DA20903327
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SATU MARE (CUI 14094536)
Furnizor / câștigător
CREATIV-LIFE CONSTRUCT S.R.L. (CUI 32228610)
Cod CPV
45261000-4 · Lucrari de sarpanta si de invelitori si lucrari conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.460,80 RON
Valoare atribuită
41.460,80 RON
Data publicării
24.07.2018 20:30
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 20:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.460,80 RON

din 41.460,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.