Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 15,4% sub estimat
Alimentare cu energie electrica zona publica, str. 23 August-Galeriile Otopeni
- Număr anunț
- DA20903146
- Autoritate contractantă
- ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
- Furnizor / câștigător
- DACIAN HUNTING SRL (CUI 34191630)
- Cod CPV
- 45315600-4 · Instalatii de joasa tensiune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.000 RON
- Valoare atribuită
- 169.146,86 RON 15,4% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2018 16:36
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 15:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
169.146,86 RON
din 200.000 RON estimat
15,4%
Adjudecat la 84,6% din estimat · economie 30.853,14 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.