Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 99,9% sub estimat
lucrari de reparatii curente sistem de apa Canusdin comuna Zemes judet Bacau
- Număr anunț
- DA20901514
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
- Furnizor / câștigător
- MARADI PREST ZEMEŞ S.R.L. (CUI 38825722)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.242,43 RON
- Valoare atribuită
- 10 RON 99,9% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2018 14:33
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 15:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10 RON
din 17.242,43 RON estimat
99,9%
Adjudecat la 0,1% din estimat · economie 17.232,43 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.