Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere de utilaje si de echipamente de constructii si de lucrari publice cu operator
- Număr anunț
- DA21098464
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
- Furnizor / câștigător
- EUROVIA NEAMT SRL (CUI 16099297)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.375 RON
- Valoare atribuită
- 2.375 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 09:13
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.08.2018 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.375 RON
din 2.375 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro