Atribuită Cumpărare directă

,,Lucrari de amenajare infrastructura zona parcare la Sala de Sport, Casa de Cultura si Statiune

Număr anunț
DA35230004
Autoritate contractantă
COMUNA DORNA CANDRENILOR (PRIMARIA COMUNEI DORNA CANDRENILOR) (CUI 4326914)
Furnizor / câștigător
POIANA FOREST S.R.L. (CUI 33061772)
Cod CPV
45223300-9 · Lucrari de constructii de parcari (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
464.900 RON
Data publicării
11.03.2024 13:46
Data finalizării
12.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

464.900 RON