Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de constructii - gard, anvelopare si montare tub de dren

Număr anunț
DA20888148
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC FELIX (CUI 21539483)
Furnizor / câștigător
SEICA SEBASTIAN NICUŞOR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 28647253)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73.774,23 RON
Valoare finală
73.774,23 RON
Data publicării
23.07.2018 10:57
Data finalizării
25.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.