Atribuită Cumpărare directă

CUTII INCINERARE

Număr anunț
DA35224873
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase Constanta (CUI 15113490)
Furnizor / câștigător
PREBOX EMS SRL (CUI 37621325)
Cod CPV
44617100-9 · Cutii mari de carton (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
664,80 RON
Data publicării
11.03.2024 13:46
Data finalizării
12.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

664,80 RON