Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii de sonorizare, lumini si inchiriere scena pe o perioada de doua zile
- Număr anunț
- DA21094527
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANTANDREI (PRIMARIA) (CUI 4794583)
- Furnizor / câștigător
- TOPSOUND SRL (CUI RO16874724)
- Cod CPV
- 48952000-6 · Sistem de sonorizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.900 RON
- Valoare atribuită
- 13.900 RON
- Data publicării
- 29.08.2018 13:39
- Termen limită
- 03.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.08.2018 15:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.900 RON
din 13.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro